Дівчина Owlsome: Настя Брацук Вересень 30, 2016

Знайомтеся – це Настя Брацук, наш менеджер шоу-руму і сьогоднішня Owlsome Girl! Ми попросили Настю розповісти про себе, свій стиль, про те, як вона потрапила до нас в команду і як їй з нами працюється 🙂

Розкажи про себе: чим ти займаєшся?

Я не співаю, не танцюю і не володію особливими талантами 🙂 Просто дівчина з освітою юриста, яка «напевно коли-небудь стане в нагоді»; просто дівчина з величезним бажанням розвиватися, творити і створювати красу!

Як ти дізналася про вакансію Owlsome і чому захотіла працювати з нами?

Я гортала facebook, побачивши пост у FASHIONOLOGY про вакансію, вирішила кинути резюме і пішла на співбесіду. Чому захотіла працювати? Напевно, інтуїція зіграла свою роль і велике бажання працювати в цій сфері… Тому я тут 🙂

Три речі, без яких ти не можеш жити і чому?

Я не здивую відповіддю – телефон – для мене, як і для багатьох інших це і зв’язок з громадськістю, і розвага, і просто невід’ємна частина мене … Страждаю інтернет-залежністю.

Море – це мій релакс, воно мене заспокоює, раз в кілька місяців я повинна до нього вибиратися, як мінімум для того, щоб нудьга і депресія проходили повз мене.

«Наполеон» – той, що торт;) Напевно, без нього моє життя було не так прекрасне і смачне!

Що тобі в собі подобається, а що дратує?

Я зараз доросла до того, що приймаю всі свої якості на 100% як позитивні, так і негативні. Я, дійсно, не можу виділити, що мені в собі подобається чи ні. Я навіть не хочу позбуватися від якихось своїх мінусів, тому що без них це вже буду не я. Єдине від чого я можу злитися на себе – це вічні зайві +2 кг, які «завжди помітні».

Що для тебе одяг?

У мене зараз відбувається трансформація поняття «одяг». Раніше я навіть не замислювалася про те, що для мене це означає. Раніше я вважала, що кращий варіант – надіти якусь сукню з люкса, «буде і так красиво». Зараз же я прийшла до того, що хочеться мати якийсь свій почерк і тому зараз одяг – це спосіб мого самовираження і прояву істинної себе.

Де ти зазвичай купуєш одяг і чому?

Останнім часом я намагаюся одяг шити за індивідуальним замовленням або, якщо мене раптом відвідала муза, то за своїм ескізом. Хочеться більше індивідуальності та самовираження. Відносно магазинів – я все частіше стала купувати речі від українських брендів, мені подобається і близьке бачення краси і моди серед наших, тому приємніше підтримати українського виробника ніж купувати неякісні речі мас-маркету з Китаю.

У якому стилі ти одягаєшся? Чому?

Я не можу сказати, що прихильна до якогось одного стилю. Найчастіше все залежить від ситуації і настрою. Я вважаю за краще поєднувати красу і зручність. Більшість моїх образів все-таки можна віднести до кежуал, за винятком будь-яких особливих випадків або занять спортом.

Хто або що тебе надихає на створення образів?

Насправді, натхнення я черпаю звідусіль. Мене, як естета, привертає краса у всіх її проявах – від картин в галереях до глянцевих сторінок Vogue. Якщо говорити про людей, мене надихають творчі, глибокі люди, які крім гарної обкладинки мають божевільну харизму, креативність і головну якість для мене – індивідуальність.

Як тобі наш Owlsome?

Owlsome – це поєднання трьох головних К: якості, краси і комфорту!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *