Дівчина Owlsome: Настя Брацук

Знайомтеся – це Настя Брацук, наш менеджер шоу-руму і сьогоднішня Owlsome Girl! Ми попросили Настю розповісти про себе, свій стиль, про те, як вона потрапила до нас в команду і як їй з нами працюється 🙂

Дізнатися більше

Дівчина Owlsome: Юля Савицька

Засновниця проекту Girls In Travel, мандрівниця і блогер Юля Савіцька – наша нова Owlsome Girl!

Дізнатися більше

Owlsome Autumn’2016 – твій найкращий антидепресант

Перша осіння колекція Owlsome присвячена … антидепресантам. Так-так! Восени зазвичай все таке похмуре, всі одягають темний одяг і сумують, сидячи у підвіконь. А ми не хочемо, щоб хтось сумував в найкрасивішу пору року, тому і створили колекцію одягу-антидепресантів: яскраві сукні, м’які тканини, лаконічні фасони і найкрасивіші осінні кольори – все для того, щоб ти не

Дізнатися більше

Дівчина Owlsome: Даша Озерянко

Даша Озерянко – авторка найкрасивіших сумок в Україні – наша нова Owlsome Girl!

Дізнатися більше

Дівчина Owlsome: Марія Мохова

Марія Мохова – головний редактор першого в Україні проекту про модний бізнес FASHIONOLOGY і наша клієнтка – нова героїня рубрики «Дівчина Owlsome». Марія розповіла нам про себе, свій стиль і ставлення до світу.

Дізнатися більше

Інструкція з використання карти #Owlsome_Girl

Так, ми зазвичай не робимо знижок (крім сезонних). Але все-таки нам дуже хочеться віддячити всім дівчатам, без яких Owlsome би не існував. Так ми придумали карту знижок для нашої постійної клієнтки!

Дізнатися більше

Даруємо знижки #owlsome_girls!

Привіт! Ми тебе любимо! І хочемо частіше бачити в наших сукнях. Ми подумали: як тебе мотивувати викладати більше фото в Owlsome в своєму гарному Instagram і Facebook? І вирішили дарувати знижки!

Дізнатися більше

Owlsome Summer’2016

Лише сукні і нічого крім суконь – ось що чекає на вас у новій капсульної колекції Owlsome. 17 моделей суконь, кожна з яких створена з думками про ідеальну відпустку та присвячена нашим улюбленим фільмам про літо.  

Дізнатися більше

Дівчина Owlsome: Аня Строзюк

Аня Строзюк, власниця сусіднього з Owlsome Annie’s Corner, наша гарна подруга та клієнтка – нова героїня рубрики «Дівчина Owlsome».

Дізнатися більше

Дівчина Owlsome: Оксана Павленко

Оксана Павленко – наша гарна подруга і клієнтка, засновниця кращого жіночого сайту України The Devochki – нова героїня рубрики «Дівчина Owlsome».

Дізнатися більше
Page 1 of 212